Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Kompjuter Gaming DreamDynamo / i7-11700F / 16GB / 500GB / RTX 3060 12GB

999.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STBUILD001004
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

24 Korrik, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Kompjuteri Gaming DreamDynamo, me procesor Intel Core i7-11700F, 16GB RAM, 500GB SSD dhe kartelë grafike RTX 3060 8GB është sistem i fuqishëm dhe efikas. Ky konfigurim është i aftë të përballojë kërkesat e larta të lojërave moderne dhe aplikacioneve të rënda, duke ofruar performancë të shkëlqyer dhe grafikë të qetë. Me këtë sistem, lojtarët dhe profesionistët do të përjetojnë përvojë të shkëlqyer në lojëra dhe produktivitet të lartë.

  • CPU Intel S1200 CORE i7 11700F BOX 8×2,5 65W GEN11
  • MOT 1200 Gigabyte H510M K V2
  • RAMDDR4 3200 16GB (kit) G.Skill Aegis F4-3200C16D-16GIS (2
  • SSD M.2 500GB Kingston NV2 NVMe PCIe 4.0 x 4
  • PSU 650W Inter-Tech HIPOWER SP-650
  • LC-715B-ON “”Seamless_X”” Midi-ATX Case , black, 4x120mm ARGB case fan, 1xUSB-C/2x USB-A
  • PRO K Cooler Multi Socket Arctic Freezer 7x
  • Kartelë Grafike NVIDIA GeForce RTX 3060 12GB GDDR6

Brendi

,

Garancioni nga prodhuesi

12 Muaj

Kapaciteti i kartës grafike

12GB

Kapaciteti i RAM

16GB

Kartela grafike

Nvidia RTX 3060

Lloji i diskut

M.2

Lloji i memories RAM

DDR4

Ngjyra

E zezë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Kompjuter Gaming DreamDynamo / i7-11700F / 16GB / 500GB / RTX 3060 12GB”

Produkte të ngjashme: