Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Kompjuter Gaming FusionFury / i5-10400F / 16GB / 500GB / NVIDIA 1650 Super 4GB

629.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STBUILD001003
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

24 Korrik, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Kompjuteri Gaming FusionFury, me procesor Intel Core i5-10400F, 16GB RAM, 500GB SSD dhe kartelë grafike NVIDIA 1650 Super 4GB është sistem i fuqishëm dhe efikas. Ky konfigurim është i aftë të përballojë kërkesat e larta të lojërave moderne dhe aplikacioneve të rënda, duke ofruar performancë të shkëlqyer dhe grafikë të qetë. Me këtë sistem, lojtarët dhe profesionistët do të përjetojnë përvojë të shkëlqyer në lojëra dhe produktivitet të lartë.

  • CPU Intel S1200 CORE i5 10400F BOX 6×2,9 65W GEN10
  • MOT 1200 Gigabyte H510M K V2
  • RAMDDR4 3200 16GB (kit) G.Skill Aegis F4-3200C16D-16GIS (2
  • SSD M.2 500GB Kingston NV2 NVMe PCIe 4.0 x 4
  • PSU 650W Inter-Tech HIPOWER SP-650
  • LC-700B-ON “Hexagon””Midi-ATX Case, black, HD Audio, 2x USB3.0,1xUSB2.0, 1xUSB3.0”
  • Kartele Grafike NVIDIA 1650 Super 4GB”

Brendi

,

Lloji i procesorit

Intel Core i5-10400F

Garancioni nga prodhuesi

12 Muaj

Kapaciteti i kartës grafike

4GB

Kapaciteti i RAM

16GB

Lloji i diskut

M.2

Lloji i memories RAM

DDR4

Ngjyra

E zezë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Kompjuter Gaming FusionFury / i5-10400F / 16GB / 500GB / NVIDIA 1650 Super 4GB”

Produkte të ngjashme: