Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Kompjuter Gaming GALACTIC28 / i5-14400F / 16GB / 500GB / RTX 4060Ti 8GB

1079.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STGALACTIC28
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

24 Korrik, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Kompjuteri Gaming me procesor Intel Core i5-14400F, 16GB RAM, 500GB SSD dhe kartelë grafike RTX 4060Ti 8GB është sistem i fuqishëm dhe efikas. Ky konfigurim është i aftë të përballojë kërkesat e larta të lojërave moderne dhe aplikacioneve të rënda, duke ofruar performancë të shkëlqyer dhe grafikë të qetë. Me këtë sistem, lojtarët dhe profesionistët do të përjetojnë përvojë të shkëlqyer në lojëra dhe produktivitet të lartë.

  • 1700 MSI PRO B760M-P DDR4
  • Intel S1700 CORE i5-14400F TRAY GEN14
  • RAMDDR4 3200 16GB (kit) G.Skill Aegis F4-3200C16D-16GIS (2
  • SSD M.2 500GB Kingston NV2 NVMe PCIe 4.0 x 4
  • PSU 650W Inter-Tech HIPOWER SP-650
  • “LC-703B-ON “Quad-Luxx Midi-ATX Case, black, HD Audio, 2xUSB3.0, 1xUSB2.0,4x120mm 256C RGB fans
  • PRO K Cooler Multi Socket Arctic Freezer 7x
  • KFA2 RTX4060Ti 2X OC 8GB GDDR6 HDMI 3xDP””

Lloji i procesorit

Intel Core i5-14400F

Kapaciteti i RAM

16GB

Lloji i memories RAM

DDR4

Kapaciteti i diskut SSD

500GB

Lloji i diskut

M.2

Kartela grafike

Nvidia RTX 4060 Ti

Kapaciteti i kartës grafike

8GB

Ngjyra

E zezë

Garancioni nga prodhuesi

12 Muaj

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Kompjuter Gaming GALACTIC28 / i5-14400F / 16GB / 500GB / RTX 4060Ti 8GB”

Produkte të ngjashme: