Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Kompjuter Gaming GALACTIC29 / i5-12400F / 16GB / 500GB / RTX 4060 8GB GDDR6

999.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STGALACTIC29
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

24 Korrik, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Kompjuteri Gaming GALACTIC29, me procesor Intel Core i5-12400F, 16GB RAM, 500GB SSD dhe kartelë grafike RTX 4060 8GB është sistem i fuqishëm dhe efikas. Ky konfigurim është i aftë të përballojë kërkesat e larta të lojërave moderne dhe aplikacioneve të rënda, duke ofruar performancë të shkëlqyer dhe grafikë të qetë. Me këtë sistem, lojtarët dhe profesionistët do të përjetojnë përvojë të shkëlqyer në lojëra dhe produktivitet të lartë.

  • Intel S1700 CORE i5 12400F TRAY 6×2,5 65W GEN12
  • 1700 MSI H610M-E PRO mATX D4
  • RAMDDR4 3200 16GB (kit) G.Skill Aegis F4-3200C16D-16GIS (2
  • SSD M.2 500GB Kingston NV2 NVMe PCIe 4.0 x 4
  • PSU 650W Inter-Tech HIPOWER SP-650
  • LC-700B-ON “Hexagon”Midi-ATX Case, black, HD Audio, 2x USB3.0,1xUSB2.0, 1xUSB3.0
  • PRO K Cooler Multi Socket Arctic Freezer 7x
  • RTX 4060 8GB Zotac Gaming OC GDDR6

Lloji i procesorit

Intel Core i5-12400F

Kapaciteti i RAM

16GB

Lloji i memories RAM

DDR4

Kapaciteti i diskut SSD

500GB

Lloji i diskut

M.2

Kartela grafike

Nvidia RTX 4060

Kapaciteti i kartës grafike

8GB

Ngjyra

E zezë

Garancioni nga prodhuesi

12 Muaj

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Kompjuter Gaming GALACTIC29 / i5-12400F / 16GB / 500GB / RTX 4060 8GB GDDR6”

Produkte të ngjashme: