Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Kompjuter Gaming GALACTIC30 / i9-12900K / 16GB / 1TB / RTX 4060Ti 8GB GDDR6

1399.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STGALACTIC30
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

24 Korrik, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Kompjuteri Gaming GALACTIC30, me procesor Intel Core i9-12900K, 16GB RAM, 1TB SSD dhe kartelë grafike RTX 4060Ti 8GB është sistem i fuqishëm dhe efikas. Ky konfigurim është i aftë të përballojë kërkesat e larta të lojërave moderne dhe aplikacioneve të rënda, duke ofruar performancë të shkëlqyer dhe grafikë të qetë. Me këtë sistem, lojtarët dhe profesionistët do të përjetojnë përvojë të shkëlqyer në lojëra dhe produktivitet të lartë.

  • 1700 Gigabyte H610M S2H mATX DDR5
  • Intel S1700 CORE i9-12900K TRAY 16×3.2 125W GEN12
  • 4800 16GB Micron Crucial CL40 UDIMM
  • M.2 1TB Kingston NV2 NVMe PCIe 4.0 x 4
  • PRO K Cooler Multi Socket Arctic Freezer 7x
  • LC-715B-ON “”””Seamless_X”””” Midi-ATX Case , black, 4x120mm ARGB case fan, 1xUSB-C/2x USB-A (USB 3,2 Gen
  • 750W Inter-Tech HIPOWER SP-750 Inter-Tech
  • KFA2 RTX4060Ti 2X OC 8GB GDDR6 HDMI 3xDP

Lloji i procesorit

Intel Core i9-12900K

Kapaciteti i RAM

16GB

Kapaciteti i diskut SSD

1TB

Lloji i diskut

M.2

Kartela grafike

Nvidia RTX 4060 Ti

Kapaciteti i kartës grafike

8GB

Ngjyra

E zezë

Garancioni nga prodhuesi

12 Muaj

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Kompjuter Gaming GALACTIC30 / i9-12900K / 16GB / 1TB / RTX 4060Ti 8GB GDDR6”

Produkte të ngjashme: