Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Kompjuter Gaming GALACTIC31 / i9-14900K / 32GB / 1TB / RTX 4070 12GB

1999.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STGALACTIC31
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

24 Korrik, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Kompjuteri Gaming GALACTIC31, me procesor Intel Core i9-14900K, 32GB RAM, 1TB SSD dhe kartelë grafike RTX 4070 12GB është sistem i fuqishëm dhe efikas. Ky konfigurim është i aftë të përballojë kërkesat e larta të lojërave moderne dhe aplikacioneve të rënda, duke ofruar performancë të shkëlqyer dhe grafikë të qetë. Me këtë sistem, lojtarët dhe profesionistët do të përjetojnë përvojë të shkëlqyer në lojëra dhe produktivitet të lartë.

  • 1700 MSI PRO B760M-P DDR4
  • Intel S1700 CORE i9-14900K TRAY GEN14
  • 850W Seasonic B12 BC Series
  • 2x RAMDDR4 3200 16GB (kit) G.Skill Aegis F4-3200C16D-16GIS (2
  • M.2 1TB Kingston NV2 NVMe PCIe 4.0 x 4
  • LC-709B-ON “Solar_System_X”Midi-ATX Case, black, HD Audio, 2xUSB3.0, 4xARGB 120mm case fans
  • K Cooler Wasserkühlung Thermaltake TH240 V2 ARGB Sync CPU Liquid Cooler Snow Edition
  • RTX 4070 12GB Gigabyte Eagle OC V2 GDDR6X 3Fan

Lloji i procesorit

Intel Core i9-14900K

Kapaciteti i RAM

32GB

Lloji i memories RAM

DDR4

Kapaciteti i diskut SSD

1TB

Lloji i diskut

M.2

Kartela grafike

Nvidia RTX 4070

Kapaciteti i kartës grafike

12GB

Ngjyra

E zezë

Garancioni nga prodhuesi

12 Muaj

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Kompjuter Gaming GALACTIC31 / i9-14900K / 32GB / 1TB / RTX 4070 12GB”

Produkte të ngjashme: