Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Kompjuter Gaming GALACTIC32 / i9-11900KF / 16GB / 500GB / RTX 4060 8GB GDDR6

1099.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STGALACTIC32
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

24 Korrik, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Kompjuteri Gaming GALACTIC32, me procesor Intel Core i9-11900KF, 16GB RAM, 500GB SSD dhe kartelë grafike RTX 4060 8GB është sistem i fuqishëm dhe efikas. Ky konfigurim është i aftë të përballojë kërkesat e larta të lojërave moderne dhe aplikacioneve të rënda, duke ofruar performancë të shkëlqyer dhe grafikë të qetë. Me këtë sistem, lojtarët dhe profesionistët do të përjetojnë përvojë të shkëlqyer në lojëra dhe produktivitet të lartë.

  • 1200 ASROCK H510M-HDV/M.2 SE mATX D4
  • Intel S1200 CORE i9 11900KF TRAY 8×3,5 125W GEN11
  • RAMDDR4 3200 16GB (kit) G.Skill Aegis F4-3200C16D-16GIS (2
  • SSD M.2 500GB Kingston NV2 NVMe PCIe 4.0 x 4
  • PSU 750W Inter-Tech HIPOWER SP-750
  • PRO K Cooler Multi Socket Arctic Freezer 7x
  • LC-803B-ON “Shaded_X”Midi-ATX Case, black, HD Audio, 2xUSB3.0, 1xUSB2.0,4x140mm ARGB fan
  • RTX 4060 8GB Gigabyte Windforce OC GDDR6

Lloji i procesorit

Intel Core i9-11900KF

Kapaciteti i RAM

16GB

Lloji i memories RAM

DDR4

Kapaciteti i diskut SSD

500GB

Lloji i diskut

M.2

Kartela grafike

Nvidia RTX 4060

Kapaciteti i kartës grafike

8GB

Ngjyra

E zezë

Garancioni nga prodhuesi

12 Muaj

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Kompjuter Gaming GALACTIC32 / i9-11900KF / 16GB / 500GB / RTX 4060 8GB GDDR6”

Produkte të ngjashme: