Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Pc Hp AMD 6005 / 8GB RAM / 120GB SSD

Ju kurseni 40.00 

89.99 

49.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STW001002
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

22 Maj, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Pc Hp AMD 6005 është një zgjidhje e shkëlqyer për punën dhe përdorimin e përditshëm. Me një procesor AMD 6005, ofron performancë të shpejtë dhe efikase për aplikacione të ndryshme. Me 8GB RAM, furnizon shkëlqyeshëm përvojën e përdoruesit në shfletimin e internetit, redaktimin e dokumenteve dhe multitaskingun. Me një SSD prej 120GB, ofron shpejtësi të lartë të transferimit të të dhënave dhe ngarkimit të aplikacioneve. Kombinimi i këtyre specifikimeve siguron një pajisje të qëndrueshme dhe të përshtatshme për përdorimin e përditshëm në zyrë, shkollë ose shtëpi.

Brendi

Lloji i procesorit

AMD 6005

Kapaciteti i RAM

8GB

Kapaciteti i diskut SSD

120GB

Ngjyra

E zezë

Garancioni nga prodhuesi

6 Muaj

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Pc Hp AMD 6005 / 8GB RAM / 120GB SSD”

Produktet e ngjajshme