Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

PC HP Elite 8200 TOWER I5 GEN2 / 8GBRAM / 120SSD

Ju kurseni 40.00 

89.99 

49.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STPC001105
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

22 Maj, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

PC HP Elite 8200 TOWER është një zgjidhje e fuqishme për nevojat e biznesit dhe të përdoruesve të përvojës së lartë. Me një procesor Intel Core i5 Generation 2, ofron performancë të përmbajtshme dhe të shpejtë për aplikacionet e zakonshme dhe punët intensive. Me 8GB RAM, ofron shkëlqyeshëm multitasking dhe aftësi për të menaxhuar shumë aplikacione njëkohësisht. SSD prej 120GB siguron shpejtësi të lartë të ngarkimit të sistemit dhe kohë më të shkurtër për të hapur aplikacione. Kjo pajisje e qëndrueshme dhe e përshtatshme është ideale për ambientet e biznesit dhe përdorimin e përditshëm në shtëpi.

Brendi

Lloji i procesorit

Intel core i5-2

Kapaciteti i RAM

8GB

Kapaciteti i diskut SSD

120GB

Ngjyra

E zezë

Garancioni nga prodhuesi

6 Muaj

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “PC HP Elite 8200 TOWER I5 GEN2 / 8GBRAM / 120SSD”

Produktet e ngjajshme