Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Kompjuter Gaming TurboTech / Ryzen 5 / 16GB / 500GB / NVIDIA 1660 Super 6GB

749.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STBUILD001002
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

24 Korrik, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Kompjuteri Gaming TurboTech, me procesor Ryzen 5, 16GB RAM, 500GB SSD dhe kartelë grafike NVIDIA 1660 Super 6GB është sistem i fuqishëm dhe efikas. Ky konfigurim është i aftë të përballojë kërkesat e larta të lojërave moderne dhe aplikacioneve të rënda, duke ofruar performancë të shkëlqyer dhe grafikë të qetë. Me këtë sistem, lojtarët dhe profesionistët do të përjetojnë përvojë të shkëlqyer në lojëra dhe produktivitet të lartë.

  • CPU AMD AM4 Ryzen 5 6 Tray 5600X 3,7GHz MAX Boost
  • MOT AM4 MSI A520M-A PRO mATX (M.2 Port, PCIe 3.0 x
  • RAMDDR4 3200 16GB (kit) G.Skill Aegis F4-3200C16D-16GIS (2
  • SSD M.2 500GB Kingston NV2 NVMe PCIe 4.0 x 4
  • PSU 650W Inter-Tech HIPOWER SP-650
  • LC-703B-ON “”Quad-Luxx Midi-ATX Case, black, HD Audio, 2xUSB3.0, 1xUSB2.0, 4x120mm 256C RGB fans
  • PRO K Cooler Multi Socket Arctic Freezer 7x
  • Kartele Grafike NVIDIA 1660 Super 6GB

 

Brendi

,

Garancioni nga prodhuesi

12 Muaj

Kapaciteti i kartës grafike

6GB

Kapaciteti i RAM

16GB

Lloji i diskut

M.2

Lloji i memories RAM

DDR4

Ngjyra

E zezë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Kompjuter Gaming TurboTech / Ryzen 5 / 16GB / 500GB / NVIDIA 1660 Super 6GB”

Produkte të ngjashme: