Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

PHANTEKS Digital-RGB Starter Kit incl. controller and 2x LED-Strip

57.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STWLONONWCRAA44
EAN:
886523001348
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

26 Qershor, 2024 deri 28 Qershor, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

PHANTEKS Digital-RGB Starter Kit është një paketë e plotë për të filluar ndriçimin e personalizuar të kompjuterit tuaj. Ky set përfshin një kontrollues dhe dy shirita LED me ndriçim të fuqishëm dhe të gjallë Digital-RGB. Me këtë kit, ju mund të krijoni efekte të shumta ndriçimi dhe të personalizoni ngjyrat për të përputhur stilin e sistemit tuaj. Kontrolluesi është i lehtë për t’u përdorur dhe ofron një gamë të gjerë opsionesh të ndriçimit. Instalimi është i thjeshtë dhe shiritat LED janë fleksibël, duke lejuar vendosjen e tyre në pozicione të ndryshme brenda kasës së kompjuterit. Kjo paketë është ideale për entuziastët që duan të shtojnë një prekje estetike dhe dinamike në ndërtimin e tyre të PC-së.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “PHANTEKS Digital-RGB Starter Kit incl. controller and 2x LED-Strip”

Produktet e ngjajshme