Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

PC Case Phanteks Evolv Shift 2 – vertical SFF

132.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STWLONONWCRAA51
EAN:
886523302018
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

23 Qershor, 2024 deri 25 Qershor, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Phanteks Evolv Shift 2 është një kasë kompakte vertikale Small Form Factor (SFF), e projektuar për të kombinuar elegancën me funksionalitetin. Me një dizajn minimalist dhe të sofistikuar, kjo kasë është ideale për ndërtimet e PC-ve të vogla dhe të fuqishme. Evolv Shift 2 përmban panele të larta xhami të temperuar dhe ventilim të avancuar për të siguruar një rrjedhë ajri optimale. Ajo mbështet karta grafike me gjatësi të plotë dhe sisteme të ftohjes me ujë, duke ofruar fleksibilitet të lartë për komponentët e nivelit të lartë. Kjo kasë është e përsosur për entuziastët që kërkojnë një kombinim të stilit modern dhe performancës së shkëlqyer në një formë kompakte.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “PC Case Phanteks Evolv Shift 2 – vertical SFF”

Produktet e ngjajshme