Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

PHANTEKS Glacier G30 Strix for ASUS Strix RTX 3080, D-RGB – black

244.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STWLONONWCRAA57
EAN:
886523701583
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

27 Qershor, 2024 deri 29 Qershor, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

PHANTEKS Glacier G30 Strix për ASUS Strix RTX 3080 është një bllok ftohës me ujë premium, i dizajnuar për të ofruar performancë të shkëlqyer dhe estetikë të lartë. Ky bllok është i pajisur me ndriçim të integruar Digital-RGB, që sjell një pamje mbresëlënëse dhe personalizim të plotë të ngjyrave. Glacier G30 Strix siguron ftohje efikase për GPU-në, VRAM-in dhe VRM-in, duke garantuar temperaturë optimale dhe performancë të qëndrueshme gjatë lojërave dhe aplikacioneve intensive. Dizajni i tij prej alumini të anodizuar të zi dhe akrilikut të tejdukshëm e bën atë tërheqës vizualisht, ndërsa instalimi i lehtë dhe përputhshmëria e lartë e bëjnë atë zgjedhjen ideale për ndërtimet e avancuara të PC-ve.

Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “PHANTEKS Glacier G30 Strix for ASUS Strix RTX 3080, D-RGB – black”

Produktet e ngjajshme