Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

PHANTEKS Glacier G30 Strix for ASUS Strix RTX 3080, D-RGB – chrome

266.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STWLONONWCRAA58
EAN:
886523701590
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

27 Qershor, 2024 deri 29 Qershor, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

PHANTEKS Glacier G30 Strix për ASUS Strix RTX 3080 në versionin krom është një bllok ftohës me ujë i nivelit të lartë, i dizajnuar për të ofruar performancë të jashtëzakonshme dhe një pamje elegante. Ky bllok ftohës përfshin ndriçim Digital-RGB të integruar, duke lejuar personalizim të plotë të ndriçimit për një estetikë mbresëlënëse. Glacier G30 Strix krom siguron ftohje të shkëlqyer për GPU-në, VRAM-in dhe VRM-in, duke mbajtur temperaturat e ulëta dhe duke garantuar performancë të qëndrueshme edhe në ngarkesa të larta. Dizajni kromi i lustruar dhe akriliku i tejdukshëm e bëjnë atë një shtesë tërheqëse për çdo ndërtim PC, ndërsa instalimi i lehtë dhe përputhshmëria me ASUS Strix RTX 3080 e bën atë zgjedhjen ideale për entuziastët e ftohjes me ujë.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “PHANTEKS Glacier G30 Strix for ASUS Strix RTX 3080, D-RGB – chrome”

Produktet e ngjajshme