Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

PHANTEKS Glacier G6000 STRIX GPU Water Block, ASUS RX 6800/6900 Strix/TUF, D-RGB – black

278.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STWLONONWCRAA59
EAN:
886523701651
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

27 Qershor, 2024 deri 29 Qershor, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

PHANTEKS Glacier G6000 STRIX GPU Water Block për ASUS RX 6800/6900 Strix/TUF në ngjyrë të zezë është një bllok ftohës me ujë me performancë të lartë dhe dizajn të sofistikuar. Ky bllok përfshin ndriçim të integruar Digital-RGB, që ofron personalizim të plotë të ndriçimit për një pamje mbresëlënëse. Glacier G6000 STRIX siguron ftohje të efektshme për GPU-në, VRAM-in dhe VRM-in, duke garantuar temperaturë të ulët dhe performancë të qëndrueshme gjatë përdorimit intensiv. Me një dizajn prej alumini të anodizuar të zi dhe akrilikut të tejdukshëm, ky bllok ftohës kombinon stilin dhe funksionalitetin, duke e bërë atë zgjedhjen perfekte për entuziastët e ftohjes me ujë që kërkojnë cilësi dhe estetikë të lartë.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “PHANTEKS Glacier G6000 STRIX GPU Water Block, ASUS RX 6800/6900 Strix/TUF, D-RGB – black”

Produktet e ngjajshme