Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Philips 5000 Series HD9252/90 Heißluft-Fritteuse grey

160.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST134172
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

24 Maj, 2024 – 26 Maj, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

më e shëndetshme. E shijshme. Më lehtë. Dhe tani të lidhura gjithashtu
13-në-1 Airfryer i lidhur. Mishi i pjekur. Piqem. Tiganisje. Pjekje dhe shumë më tepër nga qasja në distancë. Përvoja përfundimtare e gatimit për të shëndetshme. Enët e shijshme në shtëpi – tani edhe më të lehta falë telekomandës.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Produktet e ngjajshme