Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Printserver DIGITUS DN-13020 USB 2.0 Multifunction Network Server

83.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST150279
Sasia:
10
Origjina:

Koha e arritjes

26 Maj, 2024 – 28 Maj, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Zgjidhja gjithëpërfshirëse: Serveri i integruar i shtypur. NAS dhe Rrjeti USB Qendra USB

– Disa përdorues të rrjetit mund të hyjnë në një pajisje USB (printer. Skaner. Hard Disk. Etj.)
– porti LAN arriti nivelet e transmetimit deri në 100 Mbps
– NAS – Media e ruajtjes mund të përdoret si një ruajtje e rrjetit

Serveri i rrjetit USB me shumë funksione. 1-port.Network USB Hub. Nas. Server i shtypur. USB 2.0. RJ45Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Produktet e ngjajshme