Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

RAM-LC-DDR4-3600-RGB-16GB-KIT, 3600MHz, RGB, 2x 8GB

Ju kurseni 40.00 

129.99 

89.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STAC002341
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

15 Qershor, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

RAM-LC-DDR4-3600-RGB-16GB-KIT është një set memorie e fuqishme dhe e përparuar, e dizajnuar për të përmbushur kërkesat e lojërave intensive dhe aplikacioneve të përditshme. Me një kapacitet prej 16GB, e ndarë në dy module 8GB, ofron shpejtësi të lartë prej 3600MHz për një performancë të përshpejtuar dhe një përgjigje të menjëhershme. Për të shtuar vlerën estetike, kjo memorie vjen me ndriçim RGB, duke ju lejuar të personalizoni shfaqjen e sistemit tuaj të kompjuterit. RAM-LC-DDR4-3600-RGB-16GB-KIT është zgjedhja e duhur për ata që kërkojnë performancë të lartë dhe stil në një paketë të vetme.

Brendi

Kapaciteti i RAM

16GB

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “RAM-LC-DDR4-3600-RGB-16GB-KIT, 3600MHz, RGB, 2x 8GB”

Produktet e ngjajshme