Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Karrocë Elektrike për fëmijë Ground Force Elite

844.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STSRERZOPOJ0002
EAN:
845423026622
Sasia:
3
Origjina:

Koha e arritjes

27 Qershor, 2024 deri 29 Qershor, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Karroca Elektrike për Fëmijë Ground Force Elite është një go-kart emocionues dhe argëtues për fëmijë. Me një dizajn tërheqës dhe motor elektrik, kjo karrocë ofron një eksperiencë tërheqëse dhe të sigurt për udhëtime jashtë. Përveç kësaj, Ground Force Elite ka karakteristika të përshtatshme për fëmijët, duke përfshirë një drejtim të lehtë dhe një shpejtësi të këndshme. Kjo karrocë elektrike është një mënyrë e shkëlqyer për fëmijët të shijojnë aventurat jashtë, duke siguruar kohë të këndshme dhe argëtuese në natyrë ose në rrugë.

Brendi

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Karrocë Elektrike për fëmijë Ground Force Elite”

Produktet e ngjajshme