Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Karrocë elektrike për fëmijë CRAZY CART Shift Lightshow

401.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STSRERZOPOJ0001
EAN:
845423025915
Sasia:
2
Origjina:

Koha e arritjes

26 Qershor, 2024 deri 28 Qershor, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Karrocë elektrike për fëmijë CRAZY CART Shift Lightshow është një mjet i shkëlqyer për aventurat e fëmijëve. E pajisur me drita të ndriçuara për të shtuar elementin e argëtimit, kjo karrocë ofron një përvojë unike të udhëtimit. Me aftësi të kufizuara për të përshpejtuar dhe kthesuar në mënyra të çmendura, fëmijët mund të eksplorojnë dhe të zhvillojnë aftësitë e tyre drejtuese. Karroca elektrike Crazy Cart Shift Lightshow siguron një udhëtim emocionues dhe tërheqës për fëmijët që duan të shijojnë aventurat në mënyra të ndryshme dhe të këndshme.

Brendi

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Karrocë elektrike për fëmijë CRAZY CART Shift Lightshow”

Produktet e ngjajshme