Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Samsung Book Cover Keyboard Tab S9 Ultra black

260.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST133397
Sasia:
0
Origjina:

Koha e arritjes

25 Maj, 2024 – 27 Maj, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll

Ky produkt për momentin nuk gjendet në stok. Por ju mund ta kërkoni këtë produkt nga ne.

Kërko produktin
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Efektoni detyrat tuaja me tastierën e mbulesës së librit. Tastiera plotësisht e ndriçuar me çelësat e funksionit dhe Trackpad. Kombinuar me modalitetin Dex. Ju lejon të keni një përvojë të ngjashme me PC me vetëm një majë gishti. Ju madje mund të caktoni shkurtore të shkurtra. Për një qasje edhe më të shpejtë dhe më të lehtë. për të personalizuar pajisjen tuaj. Zëvendësojeni atë sipas preferencave tuaja. Për ta përshtatur atë me nevojat tuaja të përditshme. Për të përdorur tastierën e mbulesës së librit edhe më të përshtatshme. Thjesht rregulloni këndin në anën e pasme. Për të gjetur pozicionin tuaj perfekt. për një pamje të relaksuar. Pavarësisht nëse punoni në shtrat apo në një kafene në shtëpi.

Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Produktet e ngjajshme