Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Telefon Samsung Galaxy A23 128GB 4RAM 5G EU black

314.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST133147
Sasia:
0
Origjina:

Koha e arritjes

21 Maj, 2024 – 23 Maj, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll

Ky produkt për momentin nuk gjendet në stok. Por ju mund ta kërkoni këtë produkt nga ne.

Kërko produktin
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Shpejtësia hiper -e shpejtë me 5g*
Me standardin aktual të telefonit celular më të shpejtë të gjeneratës së re, thjesht jeni shpejt në rrugë: Falë 5G* ju mund të ndani shpejt përmbajtjen. Shkarkoni Seritë shpejt dhe shijoni rrjedhat dhe lojërat tuaja pa probleme. * Disponueshmëria e 5G dhe shpejtësia aktuale mund të vinte në varësi të vendit. Ofruesit e rrjetit dhe faktorët e tjerë ndryshojnë.

Performanca. Kjo bën shumë të mundur menjëherë
Galaxy A23 5G kombinon një procesor të fortë celular Snapdragon® me 4 GB RAM. Për ta bërë performancën e fortë në dispozicion për ju. Shikoni përpara për 64 GB memorje të brendshme. të cilat mund të zgjeroni deri në 1 TB me një kartë microSD të disponueshme opsionale.
Ekran mbresëlënës. Lëvizja e lëngshme
Mbani gjithçka në funksion të ekranit Infinity-V 16.72 cm / 6.6 inç të Galaxy A23 5G. Falë FHD+ dhe një normë rifreskimi prej 120 Hz, përmbajtja juaj do të paraqitet pa probleme dhe ashpër ..

thjesht e drejtpërdrejtë në veri
Në hartimin e skajit të ambientit të Galaxy A23 5G, kamera është e lidhur me sipërfaqen e mat në pjesën e pasme në një elegant. Por pamje e thjeshtë. Eshte ne e zeza. Blu i bardhë dhe i lehtë në dispozicion. Kështu që ju mund të gjeni një ngjyrë. Kjo i përshtatet stilit tuaj. Gëzohuni për Sharp. Regjistrime të qarta me kamerën me kënd të gjerë 50 MP me stabilizim video. Rregulloni perspektivën tuaj me kamerën me kënd ultra të gjerë. Vendoseni fokusin me kamerën e thellë dhe afrohuni në makrocamera shumë afër detajeve.
Videot e ngarkuara me veprim – nuk ka problem! Falë stabilizimit të videos së Galaxy A23 5G, ju mund të shmangni videot e paqarta dhe të kapni detaje të vogla edhe në kushte të dobëta të ndriçimit.

Zgjeroni horizontin tuaj me kamerën e këndit ultra të gjerë
i ngjashëm me syrin e njeriut. Kamera 5 MP ultra me kënd të gjerë percepton botën me një zonë vizuale prej 123 °. Në mënyrë që të mund të kapni panorama magjepsëse me të. Ju lehtë mund të vendosni. sa duhet të mjegullohet sfondi. Në mënyrë që motivi juaj të mund të vihet në plan të parë. Për ta vendosur veten në skenë. Çfarë ju pëlqen. Nxitësi i lojës mund të përshtatet me sjelljen tuaj të përdorimit dhe konsumin e baterisë. Koordinoni temperaturën dhe përdorimin e RAM -it. Dhe në mënyrë që të qëndroni gjithmonë të përqendruar. A mund të bllokoni aktivitete dhe njoftime të ndryshme në sfond. Kush merr në mes të muzikës dhe filmave tuaj. Me Dolby Atmos ju mund të merrni një të plotë. Përjetoni një tingull të pasur. i cili duket se është i rrethuar nga. Ndizni të parën. Platforma e sigurisë me shumë shtresa mund të shikojë nga të huajt dhe dëmet e dëmshme. Në mënyrë që të mund të zhbllokoni smartphone tuaj në një lëvizje pa probleme.
intimiteti juaj mbetet privatisht
Mbani fotot tuaja personale. Video. Skedarë. Aplikacionet dhe të dhënat në dosjen e sigurt. e cila mbrohet nga sulmet malinje nga platforma e sigurisë Samsung Knox. Kështu që vetëm ju keni qasje në të dhënat tuaja. A mund ta siguroni këtë dosje me një fjalëkalim ose gjurmë gishti.

galaktika juaj. Mënyra juaj. Kështu që ju mund të hartoni një ndërfaqe të përdoruesit të bërë nga rrobaqepësia. në të cilën mund të gjeni shpejt. Çfarë po kërkoni. dhe ju mund t’i bëni detyrat tuaja shpejt. Nëse shikoni një film në tabletin tuaj. Kaloni kufjet e lidhura pa probleme në smartphone tuaj në një telefonatë hyrëse. në mënyrë që të mund ta pranosh. Vishni dhe ju jeni kthyer menjëherë. ku ju doni të shikoni.

dëgjoni së bashku. Merrni më shumë argëtim
Falë Muzikës Share Ju jeni në përputhje me këmbët tuaja. Sepse ju mund të dëgjoni këngët tuaja të preferuara së bashku. Nëse jeni në lëvizje.

Shërbimi. Një për ju është
Nëse zgjidhni një smartphone Samsung Galaxy. A mund të qetësoheni. Me funksionin interaktiv të diagnostikimit dhe optimizmit të aplikacionit Samsung Anëtarët, ju lehtë mund të kontrolloni performancën e pajisjeve tuaja dhe, nëse është e nevojshme, të përshtateni dhe linja jonë e nxehtë do t’ju ndihmojë të rregulloni problemet. Nëse keni nevojë për mbështetje shtesë.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Produktet e ngjajshme