Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Telefon Samsung Galaxy A54 5G Enterprise128GB 8RAM DACH awesome graphite

490.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST132695
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

24 Maj, 2024 – 26 Maj, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

i thjeshtë dhe frymëzues
“Awesome” Reinterpretuar: Galaxy A54 5G frymëzon me entuziazëm me një përfundim premium qelqi. Një kamerë uniforme kalimi dhe ngjyrat stimuluese, si dhe të pakta të saj. Kornizë mat.

Kamera fantastike
netët epike të drejtpërdrejta me natën
Natën e mrekullueshme

Thjesht shtypni këmbëzën: Galaxy A54 5G merr me të Sensori progresiv i imazhit në fotot e gjalla. Kur errësohet. Kaloni kamerën tuaj automatikisht në modalitetin e natës. Zbuloni. Si mund të bëni foto me ngjyra të larta me ngjyra të ndritshme dhe fokus të qartë. Ulni mjegullimin dhe zhurmën dhe rritni shpërbërjen e fotove tuaja me një intuitiv. Mjet i kontrolluar nga AI. Hije Reflektime dhe më shumë me Eraser Object.

e qartë dhe e qartë. Edhe në dritën e diellit
Me 6.4 inç FHD+ Infinity O-shfaqja, shijoni një pamje të gjallë dhe shumëngjyrëshe jashtë, duke përfshirë një kohë të ekranit pa sfond me ritme rifreskimi deri në 120 Hz. Performanca
Forca e plotë përpara
5g

Grab yjet me performancë marramendëse. Feat potenciali i plotë i Galaxy tuaj Samsung në 5G për shpejtësinë e transmetimit hiper -shpejtë. që ju keni maksimumin brenda fushëveprimit të mundësive tuaja. Procesori okta-core hap mundësi të reja me performancë të lartë dhe shumë kapacitete.

kujtimet tuaja mbeten
Kapaciteti i ruajtjes

Me 256 ose 128 GB memorje të brendshme dhe mbështetje për një kartë microSD me deri në 1 TB ju keni shumë hapësirë ​​për të gjitha momentet tuaja të çmuara.

Mbajeni për më gjatë
e baterisë 5,000 mAh të Galaxy A54 5g zgjat më shumë se 2 ditë përmes. Run falas
Haptik

Falë ndjenjës së përmirësuar të Galaxy A54 5g Ata dridhin të reja.
në turneun e vështirë
Qëndrueshmëria
shume larg. Asnjë mal shumë i lartë: Galaxy A54 5G është ujë dhe i papërshkueshëm nga pluhuri sipas IP67. Kështu që ju jeni të sigurt kudo – pa marrë parasysh. Qoftë në të lagësht apo në të thatë. Me 4 gjenerata të azhurnimeve të sistemit operativ dhe një mirëmbajtje të sigurisë 5-vjeçare do të marrë përvojën tuaj celular më mirë dhe më mirë me Galaxy A54 5G me kalimin e kohës.> Pajisja juaj e re Samsung Galaxy lehtë transferon të dhënat tuaja nga smartphone juaj i vjetër në të riin tuaj.

Sire e shpejtë
Shkëmbimi i skedarëve. Fotografitë dhe dokumentet tani janë të shpejta dhe të sigurta.

Një UI i jep smartphone -it tuaj një pamje individuale dhe siguron. se gjithçka funksionon sipas ideve tuaja. Në “dosjen e sigurt” të platformës së sigurisë Samsung Knox, informacioni juaj mbrohet mirë nga sulmet malinje. si mund të zhvilloni plotësisht potencialin e galaktikës tuaj.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Produktet e ngjajshme