Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Kufje Samsung Galaxy Buds2 Pro / Ngjyr e zezë

213.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST133286
Sasia:
1
Origjina:

Koha e arritjes

19 Korrik, 2024 – 21 Korrik, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Kufjet Samsung Galaxy Buds2 Pro në ngjyrë të zezë janë projektuar për të ofruar një përvojë dëgjimi premium me cilësi të lartë të zërit dhe komoditet maksimal. Të pajisura me teknologji të avancuar për anulimin e zhurmës aktive, ato izolojnë zhurmat e jashtme për të siguruar një përvojë dëgjimi të pastër dhe të qartë. Galaxy Buds2 Pro kanë një dizajn të rehatshëm dhe ergonomik që përshtatet në mënyrë të përkryer në veshët tuaj, duke ofruar një ndjesi të lehtë dhe komode për përdorim të gjatë.Ato mbështesin lidhjen me Bluetooth për një lidhje të qëndrueshme dhe të lehtë me pajisjet tuaja, si dhe ofrojnë një bateri të qëndrueshme që siguron orë të gjata dëgjimi me një karikim të vetëm. Me cilësi të lartë të zërit dhe bas të fuqishëm, këto kufje janë ideale për dëgjimin e muzikës, shikimin e filmave dhe bisedat telefonike. Ngjyra e zezë elegante dhe moderne i bën ato një zgjedhje të shkëlqyer për çdo situatë, duke i kombinuar me çdo stil dhe veshje.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Produkte të ngjashme: