Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Tablet Samsung Galaxy Tab A9 64GB LTE DE graphite

245.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST133512
Sasia:
8
Origjina:

Koha e arritjes

24 Maj, 2024 – 26 Maj, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

dizajn i hollë dhe modern
Galaxy Tab A9 dhe Tab A9+ të dy kanë një dizajn të hollë dhe një strehim metalik të lëmuar. Kjo u jep atyre një prekje elegance. Shijoni modelin karakteristik të tabletave të Samsung në grafitin e ngjyrave. Argjendi dhe marina. Sidoqoftë, secila ngjyrë nënvizon sharmin pa mundim. Ekran i ndritshëm. Zhyt veten në një botë mbresëlënëse të imazhit me një normë të lartë rifreskimi. e cila siguron lëvizje të lëngshme dhe të buta në Galaxy Tab tuaj A9+. Edhe nëse jeni jashtë në diell. A mund të shijoni përmbajtjen tuaj të preferuar në cilësi mbresëlënëse.

Ajo që doni. Kjo është mbajtur fort
Galaxy Tab A9 dhe Tab A9+ janë të pajisura me deri në 8 GB RAM. Kështu që ju mund të bëni disa detyra në të njëjtën kohë pa vonesa. Kujtesa e integruar 128 GB ruan videot tuaja me rezolucion të lartë. Foto dhe skedarë. Ju madje mund të zgjeroni kujtesën deri në 1 TB me një kartë microSD-për shumë hapësirë ​​për këtë. Whatfarë është e rëndësishme për ju.
rrjedhë. Luaj dhe shfletoj shpejt me 5g
Përjetoni performancën mbresëlënëse të shpejtë të lidhjes 5G në Galaxy Tab A9+. Lidhu pa probleme me botën dixhitale. Në mënyrë që të mund të bësh shumë pa vonesë. Shijoni transmetimin e lëngshëm të përmbajtjes. Shkarkoni skedarë të mëdhenj shpejt dhe përdorni tërë fuqinë e 5g. ne te njejten kohe. Zgjidhni fotografitë tërheqëse dhe bisedat me video udhëheqëse. Hapni deri në tre aplikacione në ekranin tuaj. Pa pasur nevojë të mbyllni një dritare. E cila ju përfundon me një tingull mbresëlënës nga të gjitha anët. Nuk ka rëndësi Pavarësisht nëse shikoni një film ose dëgjoni muzikën tuaj të preferuar. Me Galaxy Tab A9+ ju mund të përfshiheni plotësisht në tingullin 3D me qartësi dhe thellësi mbresëlënëse. Ruani të dhëna të rëndësishme në dosjen e sigurt dhe monitoroni statusin e përgjithshëm të sigurisë së pajisjes tuaj në pultin e mbrojtjes së të dhënave. Mbani një përmbledhje dhe ndjeheni të sigurt – me Galaxy tuaj Samsung.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Produktet e ngjajshme