Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Orë e mençur Samsung Galaxy Watch 6 R930 Wi-Fi 40mm graphite

259.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST132635
Sasia:
1
Origjina:

Koha e arritjes

24 Maj, 2024 – 26 Maj, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Ora inteligjente. Kjo ju njeh brenda dhe nga zemra. eshte kthyer. Ajo tani mban në mend mirëqenien tuaj edhe më intensivisht dhe gjithashtu ka përmirësuar funksionin e saj të analizës së gjumit. Filloni ditën me një kapelë plot gjumë me analizën e gjumit. e cila tani është në dispozicion në rekordin Galaxy Watch6 menjëherë. Edge Ekrani i Zi deri në 30 % Leaner krijon hapësirë ​​për ekranin më të madh të serisë Galaxy Watch dhe më shumë hapësirë ​​për vetë-zhvillim me dials të personalizueshëm. Dhe Comfort kombinohet në një formë më elegante: Ne e lëmë Galaxy Watch6 të shkëlqejë në shkëlqim të ri dhe për këtë arsye i dhamë një formë më të hollë. në mënyrë që të jetë më e lehtë të veshësh. Përshtatja pa probleme dhe pa kohë. Dizajni i rrumbullakët i peshës së lehtë kontribuon në veshjen e rehatisë. Zgjidhni. në mënyrë që të mund ta zëvendësoni. Ura e Pranverës së Ndryshimit të Shpejtë mundëson byzylyk të lehtë. Me një klik të kënaqshëm kur këput brenda. Qoftë në shi apo diell: xhami i safirit me cilësi të lartë e bën shfaqjen rezistente dhe të fortë. Përveç kësaj, klasat mbrojtëse IP68 dhe 5 ATM e sigurojnë këtë. se ora juaj pothuajse mund të marrë pjesë në të gjitha aventurat tuaja.
Natën e qetë. Ditët Prodhuese

Nëse ndiheni të rikuperuar pas gjumit të natës. A mund të merrni pjesën më të madhe të ditës tuaj. Vishni Galaxy Watch6 tuaj. Ndërsa flini. Dhe mbani fazat tuaja të gjumit natën. -Walems dhe konsistenca në pamje. Për të përmirësuar zakonet tuaja të gjumit. Dhe tani ju mund të telefononi funksionin e analizës së gjumit direkt në orën tuaj. Në mënyrë që të merrni këshilla direkt në dore

me zemrën tënde në harmoni
Galaxy Watch6 ka disa funksione. me të cilat mund të mbani një sy në sinjale të ndryshme të rëndësishme të sistemit tuaj kardiovaskular. Sensori i integruar mund të matë rregullisht rrahjet e zemrës dhe ritmin e zemrës. Ndërsa ju vishni Galaxy Watch6. Përdorni sensorin EKG për matje të hollësishme. Me Galaxy Watch6, kjo fillon direkt nga dore- dhe pa një pajisje matëse shtesë
Njihni trupin tuaj në dhe nga zemra falë BIA
me sensorin BIA (Bioelektrik Analiza e rezistencës) Në Galaxy Watch6 tuaj ju mund të mblidhni të dhëna për trupin tuaj në çdo kohë. Me këtë ju keni reagime. Kjo mund t’ju mbështesë në këtë. Për të ndjekur përparimin në rrugën drejt një stili jetese më të vetëdijshëm. . Mbështet mbi 90 programe të ndryshme trajnimi. përfshirë notin e brendshëm dhe yoga. që ju lehtë mund të kapni. Por ju gjithashtu mundeni të tuat. Krijoni stërvitje individuale. Harroj për të shtypur në “Filloni”? Smartwatch automatikisht zbulon dhe ruan stërvitjet e zgjedhura siç është vrapimi. Shko dhe tani ciklin. Në mënyrë që të mos humbni të dhëna të vlefshme. Dhe Galaxy Watch6 do të matë rrahjet e zemrës suaj me qëllim të fitnesit tuaj dhe do të llogarisë pulën tuaj optimale të trajnimit. Pasi të vendoset. A mund ta lini veten të njoftohet. Nëse arrini në zonën tuaj të pulsit të synuar. dhe sigurohuni. Se ju jeni akoma në këtë zonë. Ndërsa vazhdoni të stërviteni me ritmin tuaj
Merrni fotografi Galaxy Z Flip5 me orën tuaj
Koppl Smartwatch tuaj me Galaxy Z Flip5. Të qëndrosh gjithmonë në foto – pa marrë parasysh. Qoftë afër ose në distancë. Me modalitetin Flex dhe kontrolluesin e kamerës së Galaxy Z Flip5 ju lehtë mund të kaloni midis fotografisë dhe videos ose zmadhimit brenda dhe jashtë- gjithçka e qetë nga kyçin e dorës. Pastaj trokitni lehtë mbi këmbëzën e orës tuaj. Për të bërë një foto

Sipas shijes suaj
Bëni Galaxy Watch6 orën tuaj shumë personale. Zgjidhni një përzgjedhje të madhe të rrathë në stile të ndryshme dhe materiale të ndryshme. Ju gjithashtu mund të bëni thirrjen me ngjyrat tuaja të preferuara. -Përputhja. -Dizon apo edhe foto të kafshës suaj. Imagjinata juaj nuk njeh kufij.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Produktet e ngjajshme