Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Orë e mençur Samsung Galaxy Watch 6 R960 Wi-Fi 47mm black

352.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST132644
Sasia:
1
Origjina:

Koha e arritjes

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Bëni më shumë dhe gjithashtu dukeni mirë.

Me ekranin tonë më të madh në një orë Galaxy. Rutinat individuale të stërvitjes dhe funksioni i analizës së gjumit do të bëhen të vërteta dhe të gjitha këto në estetikë të përjetshme.
Edge më e dobët. Më shumë ekran
Në ekranin deri në 30 % më të madh, do të shihni më qartë përmbajtjen dhe grafikat e animuara. Përveç kësaj, buza që është deri në 15 % më e hollë dhe ekrani më i madh plotësojnë njëra -tjetrën – dhe gjithashtu ofrojnë më shumë hapësirë ​​për çdo prekje të gishtërinjve. e jetës së përditshme: Shfaqja e Galaxy Watch6 Classic është bërë prej xhami safiri. për të mbrojtur “bukurinë e brendshme” të tyre. Sipërfaqja juaj është gjithashtu e çertifikuar sipas IP68 dhe 5 ATM. Në mënyrë që ora juaj të marrë pjesë në aventurën tuaj.

Bezel. Aty ku gjithçka rrotullohet rreth jush
le të frymëzohet nga stili i përjetshëm i një klasike. Frymëzuar nga dizajni ikonik i orëve të zhytjes, ofertat e pakta. Edge Rotatable e Galaxy Watch6 Classic me më shumë lëng. Përgjegjës duke lëvizur një ndërveprim më intuitiv me ekranin. Pamja përfundon nga kufiri i rrumbullakët i bërë prej çeliku të pandryshkshëm. E cila e bën orën inteligjente të gjithë vëmendjen.

nga takimi i biznesit në palestër
. Pavarësisht nga puna apo koha e lirë: Rrathë tanë nuk ju bëjnë të djersiteni. Me vetëm një shtypje të një butoni, byzylyku ​​juaj mund të lirohet nga banesa. në mënyrë që të mund ta zëvendësoni. Ura e Pranverës së Ndryshimit të Shpejtë mundëson byzylyk të lehtë. Me një klik të kënaqshëm kur shkel.

Me roaming ndërkombëtar, bota nuk ka rëndësi. Pavarësisht nëse eksploroni një qytet të ri. Bëhuni në male ose dembel në plazh: Me roaming ndërkombëtar ju qëndroni të lidhur me të dashurit tuaj. Ju mund të bëni rezervime dhe madje të merrni informacione të rëndësishme

Samsung Wallet është gjithmonë në dorë
Paraja ose kartat janë dëborë nga dje: Samsung Wallet është në dispozicion për pagesa. Tani mund të paguani në lëvizje. pa pasur nevojë të përdorni smartphone tuaj. Sepse gjithçka. Çfarë ju nevojitet. është vetëm një prekje në ekran.

Natën e qetë. Ditët Prodhuese
Merrni njohuri të hollësishme në sjelljen tuaj të gjumit. Për të përmirësuar cilësinë e gjumit tuaj. Tani mund të hyni në funksionin e analizës së gjumit në Galaxy Watch6 Classic. Për të zhvilluar zakone më të mira të gjumit. Nëse vishni orën tuaj ndërsa flini. Banda e rrobave ndjehet më e këndshme. Kushtojini vëmendje asaj. Për ta ndryshuar orën tuaj inteligjente në modalitetin e pushimit. Në mënyrë që LED GREEN i sensorit në një LED të padukshëm infra të kuqe. Shkëlqimi i ekranit është i zbehur dhe njoftimet janë të heshtura. me të cilat mund të mbani një sy në sinjale të ndryshme të rëndësishme të sistemit tuaj kardiovaskular. Sensori i integruar mat rregullisht rrahjet e zemrës dhe ritmin e zemrës. Ndërsa ju vishni Galaxy Watch6. Përdorni sensorin EKG për matje më të hollësishme.

një shpëtimtar në urgjencë
Ju duhet të rrëzoni. Nëse njohja e vjeshtës njeh rënien dhe dërgon një mesazh SOS në shërbimin e urgjencës. Nëse keni nevojë për ndihmë. Sapo të mbërrijë ndihma. Ju mund të hyni shpejt në profilin tuaj mjekësor me një prekje të vetme të ekranit të bllokimit. Për të llogaritur pulën optimale të trajnimit për ju. Nëse doni të arrini një rrahje të caktuar të zemrës. A mund ta vendosni qëllimin me dorë. Ju do të njoftoheni gjatë trajnimit. Nëse arrini zonën tuaj të pulsit të synuar-pa rëndësi. Pavarësisht nëse është djegie e dhjamit. Kardio ose Trajnim Hit. Nëse largoheni nga kjo zonë. Ju gjithashtu do të njoftoheni. Në mënyrë që të mund të përshtatni performancën tuaj në përputhje me rrethanat. Mbështet mbi 90 programe të ndryshme trajnimi. që ju lehtë mund të kapni. Por ju gjithashtu mundeni të tuat. Krijoni stërvitje individuale dhe zbulimin automatik për trajnime të zgjedhura siç është vrapimi. Shkoni dhe aktivizoni çiklizmin tani. Për të kaluar drejtpërdrejt nga ngrohja në modalitetin e performancës së lartë.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Produktet e ngjajshme