Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Samsung Smart Book Cover Keyboard Slim Tab S9+ / FE+ black

121.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST133404
Sasia:
0
Origjina:

Koha e arritjes

26 Maj, 2024 – 28 Maj, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll

Ky produkt për momentin nuk gjendet në stok. Por ju mund ta kërkoni këtë produkt nga ne.

Kërko produktin
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Nënvizoni formën e bukur të tabletës tuaj me tastierën e pakët dhe të lehta të mbulimit të librit të hollë. Mund të bashkëngjitet shpejt dhe lehtë përmes magnetve në pjesën e prapme të mbulesës. Përveç kësaj, ajo ka një ruajtje shtesë për stilolapsin S Tablet me tastierën e mbulesës së librit të pakta. për të trokitur në saktësisht dokumente ose email. Mënyra Samsung Dex siguron një përvojë të ngjashme me PC në një ekran më të madh. shkruani ose lundroni me lehtësi mbi to. Ndryshoni smartphone tuaj si tableti juaj.

Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Produktet e ngjajshme