Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Samsung SmartTag 2 EI-T5600 black

30.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST132936
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

26 Korrik, 2024 – 28 Korrik, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

syri juaj i tretë
Me një jetëgjatësi të përshtatur të baterisë deri në 500 ditë. I papërshkueshëm nga pluhuri dhe uji i mbrojtur sipas IP67. Pamje Compass dhe Kërkoni aty pranë për intuitivë. Galaxy SmartTag2 mban vëmendjen tuaj në syrin tuaj dhe ndihmon. Për të kontrolluar pajisje të ndryshme IoT me një klik të thjeshtë.
e gjetur lehtësisht
Galaxy SmartTag2 i ridizajnuar është i përshtatshëm për të marrë dhe veshur. Isshtë i papërshkueshëm nga pluhuri dhe i mbrojtur nga uji sipas IP67. Mundëson qasje në distancë në pajisjet tuaja IoT dhe zgjat deri në 500 ditë ose edhe deri në 40 % më të gjatë në modalitetin e kursimit të energjisë. Ku e keni parë për herë të fundit. Regjistroni një Galaxy SmartTag2 të ri dhe filloni menjëherë me Gjeni SmartThings. Me ndërfaqen e saj intuitive të përdoruesit ju tani keni një metodë të thjeshtë në dispozicion. për gjërat. ai që e do. për të gjetur shpejt dhe me besueshmëri. Pastaj ndizni “Kërko afër” dhe merrni udhëzime intuitive në pamjen e busullës. Ende nuk është në sy? Pastaj lëreni smarttag2 tuaj të telefonojë ditën tuaj. A mundet që gjetësi të lexojë përpara informacionit të kontaktit ose të lexojë mesazhe përmes NFC. Pavarësisht nga sistemi operativ.
Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Produkte të ngjashme: