Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Telefon Samsung XCover 6 Pro EE 128GB 6RAM 5G DACH black

602.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST132632
Sasia:
7
Origjina:

Koha e arritjes

24 Maj, 2024 – 26 Maj, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Fuqia mbresëlënëse. Për të bërë edhe më shumë
Galaxy XCover6 Pro ofron një procesor okta-core me 6 GB RAM. Në mënyrë që të mund të bëni detyrat tuaja shpejt dhe me efikasitet. Ajo gjithashtu ka një memorie të brendshme prej 128 GB dhe mund të zgjerohet deri në 1 tb me një kartë microSD. Hapi përpara Galaxy XCover6 Pro. Qoftë në rrugë apo në zyrë. XCOVER6 Pro mbështet të dy 5G dhe Wi-Fi 6e për një lidhje të shpejtë-rrufe-gjithçka kudo dhe në çdo kohë. Shfaqja e madhe e Galaxy XCover6 Pro ju ofron hapësirë ​​të mjaftueshme. Për të mbajtur një sy në të gjithë përmbajtjen tuaj. Dhe me teknologjinë FHD+dhe një frekuencë të lartë të rifreskimit prej 120 Hz ju dukeni të qetë dhe të mprehtë. dhe rezistent ndaj MIL-STD 810H dhe mund të përdoret pothuajse kudo. Tipike) Galaxy XCover6 Pro ofron një sasi të jashtëzakonshme energjie. Nëse keni nevojë për një rritje të shpejtë të energjisë. A mund të futni thjesht baterinë e ndërrueshme plotësisht të ngarkuar ose të përdorni karikuesin me shpejtësi 15-W. Përveç kësaj, kunjat Pogo mund të ngarkohen shpejt dhe me lehtësi. Ndjeshmëria ndaj prekjes, galaktika reagon XCOVER6 Pro ende në prekje. Nëse duart tuaja janë të lagura ose vishni doreza.

. Whatfarë është e rëndësishme për ju
Samsung Knox është integruar në softuer dhe pajisja e Galaxy XCover6 Pro tuaj dhe ofron siguri të fortë nga e para. Kjo do të thotë që platforma e sigurisë me shumë shtresa mund të shikojë nga të huajt dhe të mbrojë malware. Keyelësi XCOVER mund të përshtatet për detyrat tuaja dhe aplikacionet e përdorura shpesh. duke e rregulluar atë për qëllime të caktuara. z. B. Push-to-bisedë. Skanimi i barkodit. Disa aplikacione dhe më shumë. Galaxy XCover6 Pro ju mundëson të shfaqni përmbajtjen tuaj të smartphone në një ekran të madh. Kudo që jeni duke punuar. Thjesht lidhni pajisjen tuaj në një ekran të jashtëm dhe vazhdoni të punoni në një ekran të madh. . Meqenëse folësit tani janë më të fortë se kurrë. Kështu që ju dhe ekipi juaj thjesht mund të qëndroni në këmbim në punë. kompania juaj. Thjesht Artikulli i Scanne. Sikur të bëje një foto dhe të dhënat e regjistruara të barkodit transferohen automatikisht në aplikacionet e biznesit tuaj.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Produktet e ngjajshme