Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Sharp Mikrowelle R200INW 800W 20L black silver

99.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST134531
Sasia:
0
Origjina:

Koha e arritjes

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll

Ky produkt për momentin nuk gjendet në stok. Por ju mund ta kërkoni këtë produkt nga ne.

Kërko produktin
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

– Pajisja mikrovalë solo kompakte. Zgjedhur në 5 hapa
– 20 litra hapësirë ​​gatimi
– Operacioni Mekanik
– Ngjyra e pajisjes: Metalja e Argjendtë
– Vendosja e kohës: Deri në 35 minuta
– Rrotullimi i qelqit: Ø 25.5 cm
-Brendshme e pikturuar me gri për pastrim të lehtë

Pajisja mikrovalë solo-kompakte me funksionim mekanik. Pajisja është ideale për shkrirjen. Gatuaj dhe nxehte.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Produktet e ngjajshme