Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Sharp Mikrowelle R200WW 800W 20L white

99.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST134532
Sasia:
0
Origjina:

Koha e arritjes

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll

Ky produkt për momentin nuk gjendet në stok. Por ju mund ta kërkoni këtë produkt nga ne.

Kërko produktin
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Pajisje mikrovalë solo kompakte me funksionim mekanik. Pajisja është ideale për shkrirjen. Gatuaj dhe nxehte.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Produktet e ngjajshme