Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Shtëpizë Gaming Lenovo LEGION T5 26IRB8 Gen 8 / i7-13700F / 16GB / 512GB + 1TB / RTX 4060 Ti 8GB

1749.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST90UT0015US
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

24 Korrik, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Kjo shtëpizë është e pajisur me procesor Intel i5-12400F, duke ofruar performancë të fuqishme për lojëra dhe detyra intensive. Me 16GB RAM, kjo shtëpizë siguron përvojë të shpejtë dhe të qetë shumëdetyrash. Me një SSD prej 512GB dhe një HDD prej 1TB, ju siguron kombinim të shkëlqyer të shpejtësisë dhe hapësirës për të ruajtur lojërat, multimedia dhe aplikacionet e detyrave të rënda. Kartela grafike NVIDIA RTX 4060 Ti me performancë të lartë dhe grafikë të avancuar siguron përvojë të shkëlqyer në lojërat më të reja. Kjo shtëpizë është zgjedhje ideale për lojtarët që kërkojnë sistem të fuqishëm dhe të besueshëm.

 

Brendi

Garancioni nga prodhuesi

12 Muaj

Kapaciteti i diskut HDD

1TB

Kapaciteti i diskut SSD

512GB

Kapaciteti i kartës grafike

8GB

Kapaciteti i RAM

16GB

Kartela grafike

Nvidia RTX 4060 Ti

Ngjyra

E zezë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Shtëpizë Gaming Lenovo LEGION T5 26IRB8 Gen 8 / i7-13700F / 16GB / 512GB + 1TB / RTX 4060 Ti 8GB”

Produkte të ngjashme: