Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

SilverStone RM400 – rack-monterbar – 4

354.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STWLONONWCRAA05
EAN:
4710007226834
Sasia:
10
Origjina:

Koha e arritjes

20 Qershor, 2024 deri 22 Qershor, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

SilverStone RM400 është një kasë rack-monterbar 4U, e dizajnuar për serverë dhe sisteme të avancuara të ruajtjes së të dhënave. Kjo kasë ofron hapësirë të bollshme për instalimin e komponentëve të fuqishëm, duke përfshirë motherboard-e ATX, Micro-ATX dhe Mini-ITX. Me katër vende për disqe të ngurta 3.5″ ose 2.5″, RM400 siguron fleksibilitet të lartë në menaxhimin e ruajtjes. Dizajni i saj i qëndrueshëm dhe ventilimi i mirëmbajtur garanton ftohje efikase dhe performancë optimale. Panelet e përparme dhe të pasme janë lehtësisht të aksesueshme, duke e bërë mirëmbajtjen dhe instalimin të thjeshtë. RM400 është zgjedhja ideale për aplikacione profesionale që kërkojnë një zgjidhje të fortë dhe të besueshme rack-monterbare.

Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “SilverStone RM400 – rack-monterbar – 4”

Produktet e ngjajshme