Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

PSU SilverStone Strider Essential Series S

83.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STWLONONWCRAA71
EAN:
4710679811369
Sasia:
2
Origjina:

Koha e arritjes

20 Qershor, 2024 deri 22 Qershor, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Seria SilverStone Strider Essential S ofron furnizime me energji të besueshme dhe me performancë të lartë për kompjuterët e përditshëm dhe të lojërave. Këto njësi PSU janë projektuar për efikasitet dhe qëndrueshmëri, duke përmbushur kërkesat e entuziastëve të PC-ve. Me certifikimin 80 PLUS, ato sigurojnë efikasitet të lartë energjie, duke reduktuar humbjen e energjisë dhe ulur kostot operacionale. Strider Essential S përmban ventilatorë të qetë dhe efikas për të mbajtur temperaturat e ulëta dhe për të garantuar një funksionim të qetë. Këto njësi PSU janë gjithashtu të pajisura me mbrojtje të avancuar kundër mbingarkesave, mbirrymave dhe nxehtësisë së tepërt, duke ofruar një zgjidhje të besueshme dhe të sigurt për ndërtimet tuaja.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “PSU SilverStone Strider Essential Series S”

Produktet e ngjajshme