Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Scaner i barkodit Honeywell Granit XP 1991iSR Kit USB 1D 2D Bluetooth

383.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST129026
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

26 Korrik, 2024 – 28 Korrik, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet
Scaneri i barkodit Honeywell Granit XP 1991iSR është një scaner i avancuar i barkodit i dizajnuar për aplikacione të rënda industriale. Me aftësi për të skanuar barkodapërfshirë barkoda të dëmtuara ose të vështira, ofron performancë të lartë dhe saktësi në mjedise të ndryshme të punës. Lidhja  e bën të përshtatshëm për përdorim të qëndrueshëm dhe të lehtë me pajisjet e ndryshme. Kombinimi i qëndrueshmërisë së lartë dhe rezistencës ndaj mbijetesës e bën atë një zgjedhje ideale për industri dhe ambientet e ndërlikuara të logjistikës.
Specifikat për Scanerit e barkodit Honeywell Granit XP 1991iSR Kit janë :
  1. Tipi i scanerit: Skaner i barkodit industriale
  2. Aftësitë e scanimit : Barkoda 1D dhe 2D Mund të skanojë barkoda të dëmtuara ose të vështira
  3. Lidhje: USB, Bluetooth
  4. Tehnologji e lidhjes Bluetooth: Bluetooth 4.2 BLE
  5. Rezistenca fizike: Klasifikim i lartë IP65 për rezistencë kundër ujit dhe pluhurit Rezistencë ndaj rrëmujës dhe rënieve të larta
  6. Tolerancë e temperaturës: Mund të përballojë kushte të ekstremet të temperaturës
  7. Dimensionet: Variojnë sipas modelit të specifikuar
  8. Peshë: Variojnë sipas modelit të specifikuar
  9. Softuer i përfshirë: Përshtatës për integrim në sisteme të ndryshme
  10. Pajisjet e mbështetura: Kompatibël me sisteme operative të shumta si Windows, Android, iOS

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Scaner i barkodit Honeywell Granit XP 1991iSR Kit USB 1D 2D Bluetooth”

Produkte të ngjashme: