Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

RAM memorie SO 1600 4GB Innovation IT CL11 1.35V

13.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST205320
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

25 Maj, 2024 – 27 Maj, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Risi isshtë marka juaj e cilësisë për kabllot dhe aksesorët me cilësi të lartë. Përzgjedhja e produktit varion nga kablloja audio tek aksesorët për telefonat mobil. Produktet klasifikohen në tetë fushat e audios. Kompjuter Ekran. Rrjet Telefon Toner USB dhe pajisje shtesë. Inovacioni Gama e Produkteve të IT është ideale. Për të zgjeruar gamën tuaj për të zgjeruar të gjitha aksesorët e zakonshëm nga një burim i vetëm.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Produktet e ngjajshme