Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Tavolinë Trust Gaming GXT 711X DOMINUS

229.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STSBIG1050
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

25 Korrik, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Tavolina Trust Gaming GXT 711X Dominus është projektuar për të ofruar një përvojë të përmirësuar të lojërave. Me një sipërfaqe të madhe prej 115 x 76 cm, ajo ofron hapësirë të bollshme për monitorët, tastierën, mausin dhe aksesorët e tjerë të lojërave. Struktura e saj e fortë dhe e qëndrueshme është ndërtuar nga materiale të cilësisë së lartë, duke përfshirë një kornizë metalike dhe një sipërfaqe MDF me shtresë të veçantë për qëndrueshmëri dhe jetëgjatësi. Tavolina vjen me mbajtëse të integruara për kufjet dhe pijen, si dhe një sistem menaxhimi të kabllove për një ambient të rregullt dhe të organizuar. Dizajni i saj ergonomik siguron rehati gjatë orëve të gjata të lojërave, duke e bërë atë zgjedhjen perfekte për çdo gamer.

Modeli

Trust Gaming GXT 711X Dominus

Tipi

Tavolinë për lojëra

Materiali

Sipërfaqja: MDF (Medium Density Fiberboard) me shtresë të veçantë për qëndrueshmëri
Korniza: Metalike për forcë dhe stabilitet

Dimensionet

Sipërfaqja e tavolinës: 115 x 76 cm
Lartësia e tavolinës: 75 cm
Pesha: Rreth 19 kg

Ngjyra

E zezë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Tavolinë Trust Gaming GXT 711X DOMINUS”

Produkte të ngjashme: