Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Tefal Easy Fry Deluxe EY401D Heißluftfritteuse

136.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST134149
Sasia:
2
Origjina:

Koha e arritjes

25 Maj, 2024 – 27 Maj, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Easy Fry Deluxe: Fryer i shëndetshëm i ajrit të nxehtë për përgatitjen e ushqimit të skuqur të freskët me 99% më pak yndyrë
Fryer i lehtë i ajrit të nxehtë është zgjidhja e shëndetshme për ushqim të skuqur të freskët çdo ditë. Skuqur pjekje Grill dhe piqni pjatat tuaja të preferuara me pak ose pa vaj. Teknologjia e pulsit të ajrit krijon një rrjedhë të ajrit ciklon. e cila siguron një guaskë të papërmbajtshme të freskët. Shijoni një shumëllojshmëri të gjerë të pjatave me këtë skuqje elektrike falë 8 funksioneve të paracaktuar: skuqura të skuqura. Pres Karkaleca. Tortë Pizza. Peshk Skarë Mishi i pjekur. Sistemi juaj ekskluziv i shportës ofron një kapacitet të madh në një dizajn modern kompakt me një panel të madh kontrolli dixhital me prekje dixhitale.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Produktet e ngjajshme