Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Tefal GC750D OptiGrill Elite black

244.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST134503
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

17 Qershor, 2024 – 19 Qershor, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Optigrill Elite. Grilli i kontaktit elektrik inteligjent për rezultate të përsosura të skarë
Grill si një profesionist dhe prish të dashurit tuaj me gjithçka. Çfarë u pëlqen. Duke filluar me të përgjakur deri në patentuar. Teknologjia Inteligjente Optigrill, ajo automatikisht rregullon parametrat idealë të gatimit (koha e gatimit dhe temperatura). Bazuar në trashësinë e ushqimit. Për rezultate të përsosura të skarës. Kur të vishni dhe të hiqni mishin tuaj. Pavarësisht nëse e preferoni të përgjakshme. Të mesme ose nëse keni skuqur.
Ju gjithashtu mund të skuqni elitën Optigrill në mënyrë të përsosur. Falë funksionit të ri të rritjes së Grill. Ashtu si me një skarë restoranti.
Shijoni mundësi të pafundme çdo ditë falë 12 programeve automatike. Kjo grilë e kontaktit elektrik jo vetëm që grihet mishin. Por edhe pulë e shijshme. Peshk Perime dhe më shumë. si pizzas. Tortë dhe pasta. Optigrill Elite është pjatalarëse -Safe për përvojën e skarë pa stres dhe furnizohet duke përfshirë një libër recetash dhe aplikacion falas për shumë Barbecues të pafund!Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Produktet e ngjajshme