Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

TV Samsung LED UE43CU7092UXXH, 43″, 4K Ultra HD

Ju kurseni 300.00 

699.99 

399.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STASTV4
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

24 Maj, 2024 – 26 Maj, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

TV Samsung LED UE43CU7092UXXH ofron një përvojë të pazëvendësueshme të pamjes së imazhit në një ekran të madh 43″. Me teknologjinë 4K Ultra HD, furnizon një shkëlqim të mahnitshëm dhe detaje të pafundme, duke sjellë ngjyrat dhe kontrastin në jetë. Përdorimi i teknologjisë LED siguron një performancë të lartë energjitike dhe pamje të qarta edhe në dritë të ndriçuar. Përveç kësaj, pajisja vjen me funksione smart të integruara, duke ju lejuar të hyni në internet dhe të shikoni përmbajtje të shumëllojshme pa ndërprerje. Me dizajnin e tij të elegancës së thjeshtë, kjo televizion është një shtesë e shkëlqyer për çdo ambient.

Brendi

Madhësia e ekranit

43"

Rezolucioni i ekranit

4K Ultra HD (3840 x 2160)

Ngjyra

E zezë

Garancioni nga prodhuesi

12 Muaj

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “TV Samsung LED UE43CU7092UXXH, 43″, 4K Ultra HD”

Produktet e ngjajshme