Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

TV Samsung Smart LED TV UE50CU8072UXXH

Ju kurseni 221.00 

699.99 

478.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STASTV2
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

24 Maj, 2024 – 26 Maj, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

TV Samsung Smart LED UE50CU8072UXXH është një zgjedhje e shkëlqyer për të pasuruar përvojën tuaj të shikimit. Me ekranin e tij të gjerë 50″, ofron një pamje immersive dhe të qartë. Teknologjia Smart LED dhe rezoluta 4K UHD sigurojnë detaje të mahnitshme dhe ngjyra të pasura për një përvojë shikimi të pasur. Përveç kësaj, ka funksione të zgjeruara smart për të ju lejuar të shfletoni internetin, të transmetoni përmbajtje, dhe të shfletoni aplikacione të ndryshme, duke i bërë ato më të lehta për t’u shfrytëzuar. Dizajni i tij i hollë dhe i elegantë e bën të përshtatshëm për çdo ambient.

Brendi

Madhësia e ekranit

50"

Ngjyra

E zezë

Garancioni nga prodhuesi

12 Muaj

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “TV Samsung Smart LED TV UE50CU8072UXXH”

Produktet e ngjajshme