Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

TV Samsung Smart LED UE85CU8072UXXH, 85″, 4K Ultra HD

Ju kurseni 505.00 

1999.99 

1494.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STASTV3
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

24 Maj, 2024 – 26 Maj, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

TV Samsung Smart LED UE85CU8072UXXH është një mrekulli teknologjike për të gjithë dashamirësit e imazhit të madh. Me një ekran prej 85″, ofron një përvojë kinematografike të jashtëzakonshme. Teknologjia 4K Ultra HD i jep imazhit detaje të mahnitshme dhe një shkëlqim të ndjeshëm. Përveç kësaj, inteligjenca e tij e përmirësuar e bën të lehtë për t’ju qasur aplikacioneve të preferuara të rrjetit dhe përmbajtjes shumëllojshme online. Me një dizajn të elegancës së lartë dhe pamjen e tij të hollë, ky televizor është një shtesë e shkëlqyer për çdo ambient, duke sjellë një ndjesi të vërtetë kinematografike në shtëpinë tuaj.

Brendi

Madhësia e ekranit

85"

Rezolucioni i ekranit

4K Ultra HD (3840 x 2160)

Ngjyra

E zezë

Garancioni nga prodhuesi

12 Muaj

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “TV Samsung Smart LED UE85CU8072UXXH, 85″, 4K Ultra HD”

Produktet e ngjajshme