Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

TV Samsung Smart QLED QE65Q70CATXXH, 65″, 4K Ultra HD

1499.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

24 Maj, 2024 – 26 Maj, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Televizori Samsung Smart QLED QE65Q70CATXXH është një pamje e jashtëzakonshme e teknologjisë së fundit të pamjes së imazhit. Me një ekran të gjerë prej 65″, ofron një përvojë kinematografike në shtëpinë tuaj. Teknologjia QLED dhe rezoluta 4K Ultra HD sjellin detaje të thelluara dhe ngjyra të përsosura për një përvojë shikimi të paimagjinueshme. Inteligjenca artificiale e përmirësuar ju lejon të kontrolloni televizorin tuaj me lehtësi dhe të shfletoni përmbajtje online. Me dizajnin e tij të hollë dhe modern, kjo mrekulli e teknologjisë së avancuar do të shtojë një ndjesi të veçantë estetike në ambientin tuaj të shikimit.

Brendi

Madhësia e ekranit

65"

Rezolucioni i ekranit

4K Ultra HD (3840 x 2160)

Ngjyra

E zezë

Garancioni nga prodhuesi

12 Muaj

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “TV Samsung Smart QLED QE65Q70CATXXH, 65″, 4K Ultra HD”

Produktet e ngjajshme