Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Tastierë X50Q US Layout e butë Omron me prekje – e zezë

155.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STWLONONWCRA945
EAN:
859285005497
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

23 Qershor, 2024 deri 25 Qershor, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Tastiera Das Keyboard X50Q, me layout amerikan dhe ndërprerës të butë taktil Omron, është një zgjedhje e shkëlqyer për profesionistët dhe lojtarët që kërkojnë performancë të lartë dhe ndjesi të shkëlqyer në shtypje. E ndërtuar me cilësi të lartë, kjo tastierë ofron ndriçim RGB të personalizueshëm për çdo tast, duke krijuar një përvojë vizuale mbresëlënëse. Tastat mekanikë Omron sigurojnë një përgjigje të shpejtë dhe të qartë, ideale për kodim dhe lojëra. Me një dizajn elegant dhe të fortë, Das Keyboard X50Q është e ndërtuar për të përballuar përdorim intensiv, duke ofruar një balancë perfekte mes estetikës dhe funksionalitetit.

Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Tastierë X50Q US Layout e butë Omron me prekje – e zezë”

Produktet e ngjajshme