Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Bicikletë për fëmijë TOIMSA TOI 1695 16″ Peppa Pig

215.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STSRETMSROW0042
EAN:
8422084016951
Sasia:
2
Origjina:

Koha e arritjes

23 Qershor, 2024 deri 25 Qershor, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Bicikleta për fëmijë TOIMSA TOI 1695 modeli 16″ me temën e Peppa Pig është një zgjedhje fantastike për fëmijët e dashuruar të kësaj seriale animuar. Me një dizajn tërheqës dhe ngjyrat e ngazëllyera të Peppa Pig, kjo bicikletë bën udhëtimet të argëtueshme dhe të këndshme për fëmijët. Përveç temës së saj, bicikleta është e pajisur me karakteristika të sigurisë dhe të qëndrueshmërisë për të siguruar një udhëtim të sigurt dhe të këndshëm. Kjo bicikletë 16″ është një zgjedhje e shkëlqyer për fëmijët që duan të shijojnë kohën duke bërë biçikletë me një mjet të pëlqyer dhe tërheqës.

Brendi

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Bicikletë për fëmijë TOIMSA TOI 1695 16″ Peppa Pig”

Produktet e ngjajshme