Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Kartelë rrjeti TP-Link TL-WN823N – 300Mbps Mini Wi-Fi USB Adapter

16.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST140347
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

25 Maj, 2024 – 27 Maj, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

përshtatës i vogël. Lidhje e madhe

300mbit/S-Wlan-Mini-USB Adapter TL-WN823N

Lidhje e qëndrueshme për aplikacionet tuaja në internet
TP-Link 300MBIT/S-WLAN-N-Mini u krijua përshtatës USB TL-WN823N. Për të lidhur kompjuterin tuaj me një rrjet pa tel dhe në të njëjtën kohë jepni shpejtësinë më të mirë të mundshme prej 300mbit/s. Isshtë ideale për transmetimin e videos. Transmetimi i zërit dhe lojrat në internet. Kjo e bën pajisjen një zgjedhje të shkëlqyeshme. Për të qenë në gjendje të shijoni një rrjet të shpejtë pa tel. B>
Kriptimi i thjeshtë i sigurisë WLAN WLAN duke shtypur tastin WPS

Kërkesa e sistemit
mbështet Windows. Mac OS. LinjakPërshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Produktet e ngjajshme