Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

TV SAMSUNG LED UE43AU7022KXXH SMART

379.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STM001350
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

18 Qershor, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Televizori Samsung LED UE43AU7022KXXH SMART është një pajisje moderne dhe e fuqishme për argëtim në shtëpi. Me një ekran 43-inç dhe rezolucion 4K Ultra HD, ky televizor ofron pamje të shkëlqyera me detaje të qarta dhe ngjyra të gjalla. Teknologjia HDR përmirëson kontrastin dhe thellësinë e imazheve, duke sjellë një përvojë vizuale më të gjallë dhe reale. Funksionet SMART ju lejojnë të aksesoni aplikacione streaming, shfletim në internet dhe përmbajtje të ndryshme online me lehtësi. Dizajni i hollë dhe elegant i këtij televizori përshtatet bukur në çdo ambient, duke shtuar stil dhe sofistikim në dhomën tuaj të ndenjes.

 

 

Brendi

Garancioni nga prodhuesi

12 Muaj

Ngjyra

E zezë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “TV SAMSUNG LED UE43AU7022KXXH SMART”

Produktet e ngjajshme