Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

TV SAMSUNG LED UE65CU8072UXXH / 65 Inch / 4K

Ju kurseni 100.00 

899.99 

799.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STASK003001
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

24 Korrik, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Ky Televizor ofron përvojë të shkëlqyer pamore në ekran 65-inch me teknologjinë e avancuar LED. Me rezolucion Ultra HD 4K, ai shpalos detaje të mahnitshme dhe ngjyra të pasura, duke krijuar imazh tërheqës dhe të qartë. Për më shumë përshtatshmëri, televiziori ka gamë të gjerë të portave për lidhje, duke përfshirë HDMI, USB dhe Wi-Fi. Me dizajn të hollë dhe modern, ai përshtatet lehtësisht në çdo ambient, duke sjellë atmosferë elegante në shtëpinë tuaj. Me karakteristikat e tij të përparuara dhe cilësinë e imazhit të shkëlqyer, televiziori Samsung LED UE65CU8072UXXH është zgjedhje e shkëlqyer për të eksploruar botën e vizionit të qartë.

Brendi

Madhësia e ekranit

65"

Frekuenca e rifreskimit (Hz)

50

Ngjyra

E zezë

Garancioni nga prodhuesi

12 Muaj

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “TV SAMSUNG LED UE65CU8072UXXH / 65 Inch / 4K”

Produkte të ngjashme: