Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Kartelë rrjeti USB TP-LINK UE300 – USB 3.0 to Gigabit Ethernet Network Adapter

24.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST187090
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

25 Maj, 2024 – 27 Maj, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Shpejtësia e shpejtë dhe e qëndrueshme e transmetimit
Duke kombinuar USB 3.0 dhe Gigabit LAN, arrihen shpejtësitë më të larta të transmetimit deri në 1000mbit/s.

Plug & Play
UE300 mbështet Plug & Play për Windows XP. MacOS X (10.9. 10.10). Chrome OS dhe Linux OS.

Zgjerimi i opsioneve të lidhjes
Lidhja Gigabit-Lan UE300 me pajisjet pa portin LAN ofron përmes një porti USB 3.0. Për shembull, Ultrabooks ose MacBooks Air. Porti USB 3.0 është gjithashtu i pajtueshëm me lidhjet USB 2.0- dhe USB1.1.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Produktet e ngjajshme